نسخه شماره 2.5.1

پخش ماهواره‌ای تلویزیون سرگرمی «من و تو» آغاز شد
نشان تلویزیون «من و تو» - آگهی برنامه آکادمی گوگوش در این تلویزیون
از میان متن

  • یکی از مدیران تلویزیون من و تو می‌گوید: هدف اصلی ما پرداختن به فرهنگ است، چون ما فکر می‌‌کنیم اگر جامعه ایران امروز با مشکلات گوناگون رو‌به‌رو است به دلیل ضعف فرهنگی است
مردمک
جمعه ۰۷ آبان ۱۳۸۹ - ۱۳:۱۳ | کد خبر: 57542

پخش ماهواره‌ای تلویزیون فارسی‌زبان «من و تو 1»، از دیروز پنج‌شنبه 6 آبان آغاز شد. این تلویزیون بر پخش برنامه‌های سرگرمی و تفریحی تمرکز دارد.

پخش ماهواره‌ای تلویزیون فارسی‌زبان «من و تو 1»، از دیروز پنج‌شنبه 6 آبان آغاز شد. این تلویزیون بر پخش برنامه‌های سرگرمی و تفریحی تمرکز دارد.

یک روز پیش از آغاز پخش «من و تو 1»، پخش تلویزیون فارسی یورونیوز روی ماهواره‌ها آغاز شده بود.

«من و تو 1» که از انگلستان پخش می‌شود، به شرکت خصوصی «شبکه تلویزیونی مرجان» تعلق دارد و روی ماهواره‌ هات‌برد قابل دریافت است.

این شبکه که در حال حاضر حدود پنج ساعت برنامه‌ دارد، بیشتر به برنامه‌های سرگرم‌کننده، نظیر مسابقه موسیقی برای کشف استعدادهای ناشناخته، سریال‌های مهیج و آموزش رقص و آشپزی می‌پردازد.

استفاده از تجهیزان دریافت تلویزیون‌های ماهواره‌ای در ایران ممنوع است و مجازات دارد اما گروه گستره‌ای از ایرانیان در خانه‌های خود با این تجهیزات که به شکل قاچاق وارد کشور می‌شوند، برنامه‌های تلویزیون‌های ماهواره‌ای را تماشا می‌کنند.

«تمرکز بر فرهنگ و هنر به خاطر ضعف تاریخی جامعه ایران»

حسن اعتمادی، سردبیر بخش خبر تلویزیون من و تو، در گفت‌وگو با مردمک می‌گوید که «این شبکه تازه بر موضوع‌های فرهنگی و هنری تمرکز دارد» و دلیل تمرکز بر این حوزه را «رنج بردن تاریخی جامعه ایران از ضعف فرهنگی» می‌داند.

او می‌گوید: هدف اصلی ما پرداختن به فرهنگ است، چون ما فکر می‌‌کنیم اگر جامعه ایران امروز با مشکلات گوناگون رو‌به‌رو است به دلیل ضعف فرهنگی است.

آقای اعتمادی درباره شیوه‌ای که تلویزیون من و تو برای رویارویی با این مسئله در پیش خواهد گرفت، می‌گوید: ما تا آنجا که در توان‌ داریم، می‌کوشیم که با صاحب‌نظران حوزه فرهنگ و هویت ایرانی، مسائل اجتماعی را به صورت تخصصی به مخاطبان‌مان ارائه دهیم.

سردبیر بخش خبر این شبکه، احتمال افزایش ساعت‌های پخش برنامه را به «امکانات و ارتباطاتی» وابسته دانست که در نتیجه برقراری ارتباط خبرنگاران و کارکنان این مجموعه با کارشناسان حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و هنری فراهم خواهد شد.

به گفته او چنانچه این ارتباطات به تولید برنامه‌هایی جذاب برای مخاطبان ایرانی بیانجامد، زمان پخش برنامه‌ها افزایش می‌یابد.

شبکه تلویزیونی من و تو بر استفاده از خبرنگاران جوانی تکیه دارد که طی دو سال اخیر از ایران خارج شده‌اند و اکنون در انگلستان زندگی می‌کنند. به گفته آقای اعتمادی آنچه در انتخاب مجریان و کارکنان این تلویزیون اهمیت دارد، «علاقه» جوانان به کار در حوزه‌های فرهنگی و هنری و اجتماعی است.

آنها قصد دارند دامنه ارتباط با اهالی فرهنگ و هنر را که در ایران سکونت دارند، افزایش دهند.

آقای اعتمادی، گسترش این ارتباط را نیازمند «مرور زمان» می‌داند و تاکید می‌کند: شبکه ما تازه کار است و هنوز جامعه فرهنگی و هنری داخل ایران، ما را به خوبی نمی‌شناسند. به محض اینکه احساس کنیم این آشنایی مقدماتی فراهم شده است، برای همکاری با هنرمندان و کسانی که در ایران فعالیت می‌کنند، اقدام خواهیم کرد.

برنامه‌های «من و تو 1» در آغاز راه

«آکادمی موسیقی گوگوش»، یکی از برنامه‌های این شبکه، با اجرای این خواننده مشهور ایرانی است و به شناسایی استعدادهای ناشناخته موسیقی ایرانی‌ می‌پردازد.

یکی دیگر از برنامه‌های «من و تو» در حوزه موسیقی، برنامه‌ای هفتگی است که در هر قسمت یک ترانه‌سرا یا آهنگساز معرفی‌ می‌کند.

برنامه زنان ورزشکار هم برنامه‌ای هفته‌ای و نیم ساعته است که دانشنامه‌ای از رشته های ورزشی زنان ارائه می‌دهد.

علاوه بر برنامه‌هایی که در حوزه سرگرمی‌ می‌گنجند، برنامه خبری این شبکه هر روز به مدت نیم ساعت به تازه‌ترین اخبار ایران و جهان می‌پردازد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Home Security

No matter how difficult is your essay papers, because you have to cope with it.

Home Security | ۰۴ مهر ۱۳۹۰ - ۰۸:۴۵
persuasiveessaytopics

Hello,         
great post! 
 
persuasive essay topics

persuasiveessaytopics | ۱۱ تیر ۱۳۹۰ - ۰۵:۲۸
SargentAURORA18

Do you guess that is extra expensive to utilize blog posting services? Nevertheless, it can be more expensive if you try to make your SEO stuff by your own!

SargentAURORA18 | ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۵
CharleneHunter28

From time to time it occurs that you’re alone with your writing problems. Nevertheless, you’re not alone because you have a chance to come to professional academic papers writing firm and order essay writing online. That is better to take professional support than to try to manage with writing assignments by your own.

CharleneHunter28 | ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۹:۳۶
paper buy

You don’t have to be dazed just because of your future career! You just have to get essay papers to buy and be assured that you make proper steps in academic career construction.

paper buy | ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۶:۱۶
Webb25GERALDINE

The section of your work is incredible. Persons, which purchase the written essay at term paper writing service have to lern your interesting research. With this usefull information it supposes to be easier to have an academic success.

Webb25GERALDINE | ۱۸ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۴:۵۹
JanWATTS

No matter how difficult is your essay papers, because you have to cope with it. However, you can ask: ” write my essays ” and relax.

JanWATTS | ۰۸ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۶:۴۷
JanieHouston31

I would like to propose not to hold off until you earn enough amount of money to buy different goods! You can take the loans or just collateral loan and feel yourself comfortable

JanieHouston31 | ۰۶ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۵:۴۹
زهره بختیاری

بسیار خوب حتما با استقبال روبرو خواهدشد ولی حتما فرکانس را تبلیغ کنید و یا جایی ثبت کنید متشکرم

زهره بختیاری | ۱۲ آبان ۱۳۸۹ - ۰۱:۰۷
صفحه 1 از 1 صفحه
آگهی