نسخه شماره 2.5.1

فرزندان موسوی: در فضای امنیتی با والدین‌مان دیدار کردیم
Photo by ATTA KENARE/AFP/Getty Images
از میان متن

  • آنها پس از دیدار با میرحسین موسوی و زهرا رهنورد نوشته‌اند که «مطمئن شدیم که پدر و مادر جدی‌تر از گذشته بر عهد خود با مردم وفادارند.»
مردمک
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۰:۵۲ | کد خبر: 60991

سایت کلمه، نزدیک به میرحسین موسوی نامه‌ای را با امضای «فرزندان میرحسین موسوی» منتشر کرده است.

در این نامه آنها از دیدار خود با پدر و مادرشان؛ میرحسین موسوی و زهرا رهنورد در فضایی کاملا امنیتی خبر داده‌اند. آنها نوشته‌اند که مقام‌های امنیتی در تماس‌ تلفنی از امکان دیدار با والدین‌شان خبر داده‌اند.

به نوشته آنها در این دیدار فضای خانه پر از نیروهای امنیتی بوده و در ملاقات آنها یکی از نیروهای امنیتی نیز حاضر بوده که با اظهار نظرهایش ادامه گفتگوی آنها را خاتمه می‌داده است. 

به گزارش کلمه آقای موسوی در این دیدار گفته است که روز بیست و پنجم بهمن، ماموران امنیتی به خانه آنها در خیابان اختر وارد شده‌اند، بسیاری از اسناد و مدارک دوران نخست وزیری را همراه با کتاب‌ها و سی‌دی‌ها ضبط کرده‌اند.

آنها پس از این ملاقات با میرحسین موسوی و زهرا رهنورد، نوشته‌اند که «مطمئن شدیم که پدر و مادر جدی‌تر از گذشته بر عهد خود با مردم وفادارند.» در این نامه آمده که ماموران امنیتی از فرزندان آقای موسوی خواسته‌اند که در مورد این دیدار سکوت کنند.

فرزندان موسوی و رهنورد نوشته‌اند که ماموران امنیتی از آنها خواسته‌اند پیش از دیدار با والدین‌شان، گل بخرند و شرایط خانه را «ضیافتی شاهانه» توصیف کرده‌اند که «احتمالا برای مقاصد تبلیغاتی فراهم شده بود.»

میرحسین موسوی و زهرا رهنورد از بیست و پنجم بهمن، روزی که به همراه مهدی کروبی از هوادارانشان دعوت کرده بودند که در همراهی با مردم مصر و تونس به خیابان بیایند در حصر خانگی به سر می‌برند.

مهدی کروبی و فاطمه کروبی دو مخالف دیگر حکومت نیز از همین تاریخ در حصر به سر می‌برند.  

این مطلب را به اشتراک بگذارید

علی‌

دروغ ،، دروغ  ........چرا همانروز اعلام نکردند ،،، مجموعه نمایشنامه.... کروبی،، موسوی  روی دست همه مونده که چطوری تمامش کنند .. دولت ، بیت  رهبری  و مسخره تر یعنی‌ اصلاح طلبان .............

علی‌ | ۲۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۰:۳۲
هميشه-ايميل فيك است

پاي يك مسجد متروك بناي ده ماست
نوتر از منظره ها ، مقبره هاي ده ماست

هميشه-ايميل فيك است | ۲۲ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۷:۴۳
صفحه 1 از 1 صفحه
آگهی